Бізнесмен віддав 20% бізнесу Присяжнюкові і одразу виграв суд - ЗМІ

Понеділок, 26 вересня 2011, 15:44

Компанія "Грейнфілд-А" бізнесмена Вадима Єрмолаєва вирішила проблему із 60% власності Балівського КХП і Мирівського елеватора.

Сталося це після того, як 20%  іншого його підприємства - "Оскар", що розпоряджається активами держпідприємства "Нікопольський трубний завод" - перейшло до австрійської компанії Wellmind Invest.

Остання, за чутками, є близькою до міністра агрополітики Миколи Присяжнюка, пише "Деловая столица", передають "Наші гроші".

У 2007 році "Грейнфілд-А" підписав із ДАК "Хліб України" інвестиційний контракт, згідно з яким він мав вкласти у ремонт Балівського КХП і Мирівського елеватора 30 мільйонів гривень.

За це "Хліб України" мав віддати 60% власності цих об'єктів.

Згодом виявилось, що керівництво ДАКу не мало право підписувати такий договір, оскільки об'єкти знаходились у списку, що не підлягають приватизації.

У 2009 році "Хліб України" був вимушений почати судовий процес, і в 2010 році - програв перший суд.

Після цього до справи взялась київська прокуратура, яка в лютому 2011 року отримала перемогу: Господарський суд Києва задовільнив її позов, визнавши "інвестиційні договори" недійсними.

Через два тижні після цього в іншого активу Вадима Єрмолаєва - компанії "Оскар" - з'явився співвласник "із Австрії".

Одразу після цього, у червні, Київський апеляційний господарський суд, визнав договір між "Грейнфілд-А" і "Хлібом України" - законним. І у вересні таку ж позицію зайняв Вищий господарський суд.

60% Балівського КХП і Мирівського елеватора тепер знаходяться у власності "Грейнфілд-А" по праву.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!