Підприємці розказали Податковій про наболіле

Четвер, 22 вересня 2011, 14:15

Через "поштові" скриньки, встановлені у приміщеннях податкових інспекцій на день підприємця, надійшло близько 7600 листів від платників.

Про це повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, підприємці головним чином зверталися з пропозиціями щодо вдосконалення роботи ДПС та податкового законодавства.

Так, запропоновано "розвантажити" центральний сервер ДПС шляхом запровадження регіональних серверів для прийняття звітності через Інтернет, але чинна система веб-звітування не завжди витримує пікове навантаження в останній день подачі документів.

Платники хочуть від податкової окремого електронного сервісу, за допомогою якого можна було б отримувати розширену інформацію про своїх контрагентів. Зараз таку можливість мають тільки великі платники, залучені до експериментальної програми "горизонтального моніторингу".

Підприємці вимагають також остаточного законодавчого врегулювання спрощеної системи оподаткування та інших питань, пов'язаних з роботою малого бізнесу, в тому числі платники просять знов дозволити юридичними особам відносити на власні витрати товари та послуги, придбані у приватних підприємців.

Серед позитивних моментів у роботі податкової служби підприємці відзначили мораторій на проведення перевірок суб'єктів малого бізнесу.

"Всі отримані пропозиції та зауваження будуть опрацьовані та використані відомчими комісіями та робочими групами, що опікуються питаннями вдосконалення законодавства та реорганізації Державної податкової служби", - резюмував Клименко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!