Фонд держмайна привітав Ахметова із 45-річчям

Середа, 21 вересня 2011, 19:11

Умовам участі в конкурсі з продажу "Західенерго" або іншої української енергогенеруючої компанії відповідає одна українська компанія - "Дтек" і 13 іноземних компаній.

Про це повідомив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наразі на генерацію в Україні може претендувати тільки "Дтек", - сказав він на прес-конференції в Києві в середу, 21 вересня.

Нагадаємо, що "Дтек" належить найбагатшому українському бізнесменові Рінату Ахметову, який сьогодні святкує своє 45-річчя.

Рябченко додав, що коло закордонних претендентів на обласні енергопостачальні компанії істотно ширше - 23 компанії.

За його словами, на купівлю 25% акцій "Київенерго" - першої, що виставляється на продаж енергопостачальної компанії, можуть претендувати також підконтрольна Костянтину Григоришину компанія "ЛЕО", що входить у "Дтек" "Сервіс-інвест", "AES-Київобленерго", підконтрольна братам Суркісам "Львівобленерго", підконтрольна К. Григоришину і Ігорю Коломойському "Полтаваобленерго".

Як повідомлялося, учасником конкурсів з продажу енергокомпаній можуть бути компанії, які займаються такою ж діяльністю, або володіють контрольним пакетом аналогічної компанії.

При цьому вони повинні генерувати/постачати не менше 30% від обсягів генерації/постачання електроенергії.

Серед вимог конкурсу з продажу енергогенеруючих компаній - частка українського вугілля в поставках на ТЕС має становити мінімум 70%.

Крім того учасником конкурсу не може бути компанія, в якій частка будь-якої держави становить 25% або більше.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!