У Цушка закрили справу проти "Лівели"

П'ятниця, 2 вересня 2011, 19:11

Антимонопольний комітет (АМКУ) закрив справу проти імпортера нафтопродуктів компанії "Лівела" у зв'язку з ліквідацією компанії.

Про це в ході інтернет-конференції в агентстві "ЛігаБізнесІнформ" розповів перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін.

"Імпортом нафтопродуктів ДП "Лівела" займалося з серпня по листопад 2010 року. В грудні 2010 року підприємство "Лівела" було Державною податковою службою знято з податкового обліку", - йдеться у відповіді чиновника.

За його словами, ДПС на початку 2011 року провела позапланову перевірку діяльності компанії, за результатами якої порушень податкового законодавства не було виявлено.

"Запити, які надсилались Комітетом в рамках розгляду справи, повертались як неотримані компанією. Як було з'ясовано під час розгляду справи компанія знаходилася в процесі ліквідації і за інформацією державного реєстратора "Лівелу" було ліквідовано 9 березня 2011 року", - зазначив Кузьмін.

Відповідно до статті 49 Закону України "Про захист економічної конкуренції", розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції підлягає закриттю без прийняття рішення по суті, якщо відповідача - юридичну особу - ліквідовано.

"У зв'язку з цим в липні 2011 року АМКУ було прийнято рішення про закриття провадження у справі за ознаками порушення ДП "Лівела" конкуренційного законодавства", - додав представник АМКУ.

Як повідомлялося, Державна митна служба із середини серпня 2010 року розпочала оформлення партій світлих нафтопродуктів, що ввозилися "Лівелою", без стягування акцизного збору та податку на додану вартість.

У грудні 2010 року президент Віктор Янукович доручив АМКУ вивчити вплив діяльності "Лівели" на український ринок нафтопродуктів. Приблизно в цей же час компанія фактично припинила будь-яку діяльність з імпорту нафтопродуктів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!