Ревізори виявили у ЖКГ порушень на 140 мільйонів

Четвер, 15 вересня 2011, 09:04
Рахункова палата виявила порушення у реалізації загальнодержавної програми реформування і розвитку ЖКГ на 138,1 мільйона гривень.

Про це свідчать результати аудиту використання 409,8 мільйонів гривень - коштів держбюджету на реалізацію загальнодержавної програми в 2009-2014 роках, повідомляє "Комерсант-Україна".

Так в ході перевірки виявлені порушення вимог законодавства при фінансуванні проектів програми в 2009-2010 роках та I півріччі 2011 року на суму 138,1 мільйона гривень, а також факти неефективного використання коштів у розмірі 14,1 мільйонів гривень.

Основними порушеннями у Рахунковій палаті вважають - виділення коштів на реалізацію регіональних проектів за відсутності співфінансування з боку місцевих бюджетів відповідно до затверджених регіональних програм розвитку галузі.

Крім цього, ревізори виявили відсутність "належного контролю за виконанням норм законодавства" з боку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та Міністерства фінансів.

Також, за їхніми оцінками, ведеться незадовільна діяльність в питанні оптимізації погашення кредиторської заборгованості.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!