В Партії регіонів кажуть, що Тігіпко здібна людина, але Азарова не звільнять

Середа, 14 вересня 2011, 12:51

Прем'єра Миколу Азарова навряд чи найближчим часом відправлять у відставку.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив депутат від Партії регіонів Володимир Рибак.

"Я не вірю в те, що Миколу Яновича замінять. Президент, який взяв на себе функції виконавчої влади, поставив перед ним дуже багато задач. Здійснити їх може такий професіонал, як Азаров", - вважає Рибак.

На думку депутата, "буде якась зміна кадрів, але не думаю, що поголовна".

На питання, чи може Сергій Тігіпко стати спадкоємцем Азарова (як на посаді глави партії, так і в Кабміні) як нейтральний кандидат, щоб не вибирати між "донецькими" (Андрій Клюєв) і "групою Фірташа" (Юрій Бойко), Рибак відповів, що в Партії регіонів "ще 20 осіб, яких можуть рекомендувати на цю роль".

"Наприклад, Єфремов. Але я не хочу називати прізвища... Кожен може бути обраний лідером Партії регіонів, за умови, якщо відповідно до статуту за нього проголосує більшість на нашому з'їзді", - заявив Рибак.

"Рішення буде приймати президент. Не можна виключати по Клюєву, по Колеснікову, по Тігіпку, по Бойку, по деяких главах обласних адміністрацій. Наприкінці року президент оцінить роботу губернаторів", - додав він.

На думку Рибака, "Тігіпко - людина здібна, і, цілком можливо, у керівництві Партії регіонів він буде одним із заступників".

"Президент не може бути задоволений станом економіки. Але є реальність, яку він оцінює. Тому я знаю, що у президента є довіра до Азарова", - додав депутат.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!