На українські держшахти почалось полювання

Вівторок, 13 вересня 2011, 18:30

Заявку на участь у конкурсі на концесію цілісних майнових комплексів державних підприємств "Ровенькиантарцит" і "Свердловантрацит" подала поки що одна компанія, що входить у структуру Coal Energy SA.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомило джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

"Поки зареєстрована лише одна заявка від "Донпромбізнес", - сказав співрозмовник агентства, нагадавши, що реєстрація заявок на участь в конкурсах завершується 10 жовтня.

Згідно з офіційним даними на сайті Coal Energy, Donprombiznes LLC входить в її структуру.

Як повідомлялося, на початку квітня 2011 року Кабінет міністрів вніс ЦВК "Свердлов-" і "Ровенькиантрацита" до переліку підприємств держвласності, які можуть бути передані в концесію.

Міненерговугілля 11 серпня оголосило конкурс з надання в концесію ЦВК "Ровеньки-" і "Свердловантрацит" строком на 49 років.

Заявки на участь у конкурсі подаються протягом 60 днів з дня публікації оголошень про проведення концесійного конкурсу. Конкурсні пропозиції розглядаються конкурсною комісією протягом 45 днів з останнього дня їх подачі.

Претендент на концесію повинен надати документальне підтвердження щорічного видобутку вугілля в обсязі не менше 2 мільйонов тонн протягом 2006-2010 років.

До конкурсу, зокрема, не будуть допущені претенденти, у статутному капіталі яких частка будь-якої держави або держпідприємства безпосередньо чи опосередковано перевищує 25%.

ЦВК "Ровенькиантрацит" оцінено в 2,48 мільярда гривень, ЦВК "Свердловантрацит" - в 1,74 мільярда гривень.

Підприємства входять до п'ятірки найбільших за обсягами видобутку вугілля підприємств країни.

100% акцій Coal Energy належить Lycaste Holdings Ltd, по 50% якої володіють Віктор та Марина Вишневецькі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!