ЄБРР та IFC дадуть "Галнафтогазу" 190 мільйонів

Четвер, 1 вересня 2011, 15:57

Дистрибутор нафтопродуктів "Концерн "Галнафтогаз" 5 вересня у Львові підпише пакет кредитно-фінансових угод на 190 мільйонів доларів із міжнародними банками.

Як говориться в повідомленні концерну в четвер, організаторами пакета виступили Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Концерн поки не розголошує подробиці угод, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Раніше 2011 року ЄБРР та IFC схвалили виділення "" Галнафтогазу "пакетів фінансування загальним обсягом відповідно до 110 мільйонів доларів і до 80 мільйонів доларів, що включають як боргове фінансування, так і інвестиції в капітал, для здійснення в найближчі два роки оцінюється в 210 мільйонів доларів програми розвитку концерну.

Пакет фінансування ЄБРР складається з позики типу A - за власний рахунок на 15 мільйонів доларів, позики типу B - синдикованого на 45 мільйонів доларів, С - субординоване мезонінне фінансування на 20 мільйонів доларів і інвестиції в капітал на 30 мільйонів доларів.

Пакет IFC також складається з позик типу A, B і С на суму відповідно 15 мільйонів доларів, 45 мільйонів доларів і 20 мільйонів доларів.

ЄБРР в 2009 році підписав з "Галнафтогазом" угоду про входження в капітал.

За даними IFC, ЄБРР належить близько 10,3%, його частка може зрости до 19%.

За даними банку, в рамках реалізації програми 150 мільйонів доларів "Галнафтогаз" направить на розширення мережі, зокрема, будівництво / реконструкцію / покупку 75 автозаправних комплексів переважно в центральній та східній Україні.

Ще 60 мільйонів необхідні для рефінансування мезонінного боргу.

У мережу "Галнафтогазу" входить понад 310 заправок, з яких 290 - під брендом "ОККО".

Концерн, згідно з даними IFC, третій за величиною дистрибутор нафтопродуктів за кількістю АЗС і другий - за обсягом.

У 2010 році його доходи досягли 1,092 мільярда доларів, роздрібні продажі - 787 тисяч тонн.

Концерн отримав EBITDA 82 мільйони доларів, чистий прибуток - 39 мільйонві при розмірі активів 714 мільйонів доларів.

Холдинговою компанією "Галнафтогазу" виступає компанія GNG Retail Public Limited, якій належить близько 64% концерну. Засновником і кінцевим бенефіціаром групи виступає бізнесмен Віталій Антонов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!