Табачник купив 200 автобусів за 70 мільйонів

Четвер, 1 вересня 2011, 15:39

ДНУ "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міністерства освіти 26 серпня уклав угоду на придбання 195 шкільних автобусів за 68,60 мільйона гривень.

Автобуси повинні мати не менше 25 сидячих місць. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

ЗАТ "Бориспільський автозавод" за 35,29 мільйона гривень має поставити 99 автобусів, вартість одного становить 356,5 тисячі гривень.

Завод входить в склад корпорації "Еталон", яка випускає автобуси марки БАЗ.

У березні 2011 року Дніпропетровська облдержадміністрація провела тендер на закупівлю шкільних автобусів. Його виграв "Бориспільський автозавод", який запропонував автобуси по 299 тисяч гривень.

Херсонське ТОВ "Автомобільний завод "АнтоРус" поставить 96 автобусів за 33,31 мільйона гривень, вартість одного становить 347 тисяч гривень.

Донедавна завод "АнтоРус" очолював Олег Хоменко, який у липні 2010 року був призначений заступником голови Херсонської облдержадміністрації.

Раніше херсонська компанія отримала підряд МВС на постачання автозаків для перевезення затриманих.

Вартість автозаків на базі автобусів "ХАЗ - 3250" становила 585 тисяч гривень, що в чотири рази дорожче від харківських автозаків на базі цього ж автобуса.

За даними ЗМІ, херсонські автозаки придбано задля "Євро-2012".

На думку міліції, європейські вболівальники звикли до комфорту, тому в нових автобусах для перевезення затриманих будуть кондиціонери.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!