Італія розслідує причетність Moody's і S&P до дестабілізації ситуації на фінансових ринках

Понеділок, 8 серпня 2011, 16:26

Прокуратура Італії провела рейди в місцевих відділеннях Moody's і Standard & Poor's, вилучила низку документів і допитала кількох співробітників агентств.

Про це повідомляє телеканал "24".

"Раніше діями компаній всерйоз зацікавилися в Португалії і Єврокомісії, а європейські лідери хочуть вивести на ринок місцеве рейтингове агентство", - ідеться у повідомленні.

Перевірки міланських офісів американських рейтингових агентств відбулися ще 3 серпня, коли прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі виступав у парламенті на тему кризи, яка все більше охоплює країну.

Ці рейди були спрямовані на "перевірку того, чи дотримуються ці агентства регулюючих норм під час виконання своєї роботи", - заявив пізно ввечері в четвер Карло Марія Капістро, який очолює прокуратуру південного міста Трані і веде цю справу.

За даними газети Corrierre della Sera, слідчі допитали двох аналітиків S&P і їх колегу з Moody's, а також голів місцевих представництв обох агентств.

Вони також попросили фінансового регулятора країни Consob надати інформацію, пов'язану з реєстрацією агентств в Італії.

Раніше регулятор попросив їх не публікувати свої звіти до закриття торгів.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.