Євро подешевшав на тлі уповільнення зростання економіки єврозони

Середа, 31 серпня 2011, 09:46

Курс єдиної європейської валюти вранці в середу знижується до єни і долара на тлі уповільнення зростання економіки Європи.

Євро в парі з доларом торгувався до 8:25 на рівні 1,4429 долара у порівнянні з 1,4441 долара за євро на закриття ринку у вівторок, повідомляє агентство Bloomberg.

Вартість єни до євро склала 110,47 єни за євро проти 110,82 єни за євро на закриття ринку у вівторок.

До цього часу курс єни до долара склав 76,563 єни у порівнянні з 76,739 єни за долар за підсумками торгів у вівторок.

Глава Європейського центрального банку Жан-Клод Тріше в понеділок заявив, що ЄЦБ переглядає оцінку ризиків інфляції у зв'язку з уповільненням темпів зростання економіки єврозони.

Це може означати, що ЄЦБ змінить політику: у 2011 році банк уже двічі підвищував рівень базової процентної ставки з метою боротьби з інфляцією в єврозоні.

Аналітики Citigroup Inc. очікують, що ЄЦБ не підвищуватиме рівень базової процентної ставки до 2013 року.

ЄЦБ переглядає економічну політику на тлі уповільнення зростання економіки єврозони з 0,8% у першому кварталі 2011 року до 0,2% у другому кварталі, а також низки негативних прогнозів.

"Ринок очікує, що європейський ЦБ знизить базову процентну ставку, щоб стимулювати економічне зростання в регіоні. Зниження процентної ставки є негативним для євро", - зазначив аналітик Ueda Harlow Ltd. Тосія Ямаучі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!