"Регіоналку" розсмішив Балога, який займатиметься ліками

Четвер, 25 серпня 2011, 12:47
Депутат Ради, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва ПР називає смішним доручення прем'єра Миколи Азарова МНС забезпечити закупівлю необхідних лікарських засобів безпосередньо у виробників.

Про це вона сказала "Українським новинам".

"Це нонсенс просто. Це смішно. Давайте тоді Міністерству охорони здоров'я доручимо займатися газом і квасом! Ну хіба так можна, ну при чому тут Міністерство з надзвичайних ситуацій", - обурилася вона.

Бахтеєва підкреслила неприпустимість проведення закупівель МНС ліків, оскільки для цього необхідно знати специфіку препаратів, їх дозування.

"Я розумію, що, можливо, у Азарова якась є своя особиста претензія до Аніщенка. Можна було відреагувати й віддати це академії медичних наук, що теж вправі займатися цими питаннями й теж має бюджет", - зазначила вона.

Бахтеєва зазначила, що міністерства займаються різними сферами діяльності й неприпустимо їх змішувати.

17 серпня Азаров доручив МНС забезпечити закупівлю необхідних лікарських засобів безпосередньо у виробників до 29 серпня.

МОЗ вважає, що це доручення буде сприяти прискоренню поставок ліків в Україну.

Азаров також заявив, що Кабмін створив спеціальну комісію для розслідування причин блокування проведення державних закупівель лікарських засобів, додавши, що МОЗ не впорався із завданням з забезпечення хворих необхідними ліками.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"