У Льовочкіна засекретили документи щодо вертольота Януковича

Вівторок, 23 серпня 2011, 16:35

Державне управління справами відмовилося надати обґрунтування оренди вертольота для Віктора Януковича без проведення тендеру.

Про це ідеться у відповіді "Українській правді" за підписом керівника Державного управління справами Андрія Кравця.

Як відомо, вертоліт Agusta 139 для Януковича без проведення тендеру був орендований у фірми "Центравіа", а обґрунтування закупівлі в одного учасника містилося в листі ДУС від 30.12.2010 № 01-11-3369.

Свою відмову надати цей лист Кравець аргументував тим, що "інформація належить до категорії інформації з обмеженим доступом".

"Запитуваний Вами документ містить відомості стосовно організації та забезпечення повітряних перевезень осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, і безпеки польотів", - ідеться в листі Кравця.

Як відомо, вертоліт для потреб Януковича орендували у фірми "Центравіа", яка створена компанією Blythe Associates з офшорної зони Британські Віргінські острови.

Донедавна ця компанія Blythe Associates була засновником у австрійській фірмі, яка виступає номінальним власником резиденції "Межигір'я", де проживає президент Янукович.

Відповідно, це породило підозри, що Янукович поклав обслуговування приватного вертольота на державний бюджет України через оформлення його оренди для власних потреб.

Пізніше у фірми "Центравіа", окрім вертольоту Agusta 139, був орендований літак Фалькон 900 також для перевезень Януковича.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!