Компанія Ахметова отримає чверть мільярда за перевезення вугілля

Вівторок, 2 серпня 2011, 11:27

ДП "Ровенькиантрацит" за результатами тендеру 25 липня уклало угоду з ТОВ "Лемтранс" на перевезення вантажів залізничним транспортом у другому півріччі 2011 року.

Вартість угоди становила 252,47 мільйона гривень. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", інформують "Наші гроші".

Згідно з конкурсною документацією, придбано послуги з перевезення 920 тисяч тонн вугілля (середньодобова потреба 90 вагонів) по станціям "Лобовські Копі" та "Фащівка" Донецької залізної дороги.

За даними ДП "Ровенькинтрацит", держпідприємство уклало угоду з "Лемтрансом" на перевезення вугілля на Придніпровську ТЕС.

Теплоелектростанція належить ПАТ "Дніпренерго", в якому група Ріната Ахметова володіє 45% акцій.

2010 року група Ахметова офіційно стала інвестором "Ровенькиантрациту".

В тендері окрім "Лемтрансу" прийняло участь також дніпропетровське ТОВ "Карготранс", чия пропозиція була на 30 мільйонів гривень дорожчою.

"Карготранс" повністю контролюється компанією "Сервіс-охорона-транспорт", яке також володіє часткою в ТОВ "Лемтранс".

До 2010 року єдиним засновником ТОВ "Сервіс-охорона-транспорт"був народний депутат від Партії регіонів Антон Пригодський.

Потім власність було переоформлено на австрійську фірму "Т.С.Л. Трейдінг анд Шіппінг логістікс Гмбх".

Група Ахметова СКМ безпосередньо володіє 20% статутного капіталу "Лемтрансу" і планує повністю викупити її у інших співвласників для створення власного портово-залізничного підрозділу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!