Попов звільнить переходи Києва від торговців через сміття

П'ятниця, 8 липня 2011, 19:40

Київська міська державна адміністрація має намір звільнити підземні переходи столиці від стихійної торгівлі.

Про це повідомляє прес-служба міськадміністрації з посиланням на першого заступника голови Олександра Мазурчака, передає агентство "Українські новини".

"Внаслідок несанкціонованої торгівлі в підземних переходах маємо засмічування водостоків. Сміття, яке залишається від цієї торгівлі, у період дощів повністю перекриває зливну каналізацію", - наголосив чиновник.

За словами Мазурчука, сьогодні одне із пріоритетних завдань столичної влади ліквідувати стихійну торгівлю в міських переходах.

"Це питання я буду контролювати особисто", - підкреслив Мазурчак.

У повідомленні сказано, що після заливних дощів районні держадміністрації разом з комунальними службами міста провели інвентаризацію проблемних об'єктів столиці.

За узагальненою інформацією Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, виявлено понад 200 об'єктів підтоплення.

Зокрема, проблема полягає у відсутності зливальних систем, недостатньої пропускної здатності дощових колекторів, підпорах з боку рік, озер, водойм і недостатньою продуктивністю і зношеністю насосних станцій.

Мазурчак зазначив, що кожний район повинен розробити план заходів щодо ліквідації підтоплень на своїх територіях.

Крім того, він вказав на необхідність перевірити приямки в підземних переходах і справність насосного обладнання й привести їх у належний стан.

Як повідомлялося, комунальне підприємство "Київський метрополітен" вирішило розмежувати територію підземних переходів, які прилягають до станцій метро, для врегулювання стихійної торгівлі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!