Одеський аеропорт депутати віддали безкоштовно?

П'ятниця, 8 липня 2011, 17:39

Рішенням сесії міської ради сьогодні близько 78% Одеського аеропорту передали приватному інвестору.

Незважаючи на те, що в ході сьогоднішньої сесії Одеської міської ради було прийнято рішення голосувати за проектами без обговорення - розглядалось більше 300 питань, обговорення зайняло близько години.

На думку частини депутатів, у договорі про передачу відсутня графа "Обов'язки інвестора".

Крім того, після передачі прав інвестору територіальна громада не зможе впливати на ситуацію.

У підсумку 88 депутатів Одеської міськради проголосували за прийняття рішення, за яким Одесі буде належати менше чверті аеропорту.

Раніше повідомлялося, що муніципальне управління інформації опублікувало проекти рішень сесії Одеської міськради.

Планувалося, що на цій сесії депутатами буде остаточно вирішено питання передачі Одеського аеропорту в приватні руки без конкурсу.

Загальний статутний фонд майбутнього підприємства пропонується зробити 473 мільйони гривень, з яких приватник вкладає 355 мільйони гривень, а мерія - 118 мільйонів гривень.

Причому мерія робить свій внесок не грошима, а у вигляді нинішнього аеропорту.

Також ЗМІ повідомляли, з посиланням на радника мера Одеси Вадима Чорного, що мова йде про перехід аеропорту під вплив Бориса Кауфмана та Олександра Грановського.

"Одеський аеропорт подарували нібито тому, що на реконструкцію злітної смуги потрібно 100 мільйонів доларів, - зазначив екс-директор КП "СМЕП". - Неважко ж помножити довжину на ширину на товщину на ціну бетону та робіт. Виходить в 10 разів менше. А павільйон по типу "Борисполя" - взагалі копійчана конструкція. А частку міста оцінили всього в 12 мільйонів доларів. Цирк просто",- зазначив радник.

DT.UA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"