NYSE Euronext погодилася на поглинання за 10 мільярдів

Четвер, 7 липня 2011, 20:30

Акціонери біржового оператора NYSE Euronext  схвалили поглинання компанії Deutsche Boerse AG за 9,43 мільярда доларів.

Таким чином, угода, яка призведе до створення найбільшого біржового оператора в світі, ще на крок наблизилася до завершення, передає "Дело" з посиланням на агентство Bloomberg

Власники 66% акцій NYSE Euronext висловилися в підтримку угоди з Deutsche Boerse, у той час як для схвалення достатньо було б 50% плюс один голос.

Як повідомлялося, у лютому 2011 року Deutsche Boerse AG і NYSE Euronext домовилися про злиття, яке призведе до створення найбільшого світового оператора фондового ринку і ринку деривативів.

У разі здійснення операції акціонерам Deutsche Boerse буде належати 60% об'єднаної групи, акціонерам NYSE Euronext - 40%.

Голосування акціонерів Deutsche Boerse пройде 13 липня, причому від них потрібна підтримка не менше ніж в 75% голосів.

Потім потрібно отримати дозвіл європейських регуляторів, які повинні прийняти рішення до 4 серпня.

Оскільки після об'єднання біржі будуть контролювати 90% угод з деривативами в Європі, антимонопольне відомство ЄС може відмовити у схваленні.

Акції NYSE Euronext і Deutsche Boerse подорожчали на 2,3% з моменту відкриття торгів у четвер.

Deutsche Boerse належить Франкфуртська фондова біржа. Також компанія разом із Швейцарською біржею володіє Eurex - найбільшим європейським майданчиком з торгівлі ф'ючерсами.

Крім того, Deutsche Boerse належать клірингові системи Clearstream і Eurex Clearing.

NYSE Euronext, яка була утворена в 2007 році шляхом об'єднання NYSE Group Inc. і Euronext NV, є найбільшим оператором бірж у світі і працює в семи країнах, включаючи США, Францію і Нідерланди.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!