Азаров уже давно помирився з Vanco

Середа, 6 липня 2011, 20:05

Кабміністрів схвалив мирову між державою і компанією Vanco Prykerchenska.

Відповідне розпорядження від 11 квітня 2011 року опубліковане на сайті уряду.

"Схвалити проект мирової угоди між державою Україна та компанією Vanco Prykerchenska", - зазначається в повідомленні.

"Міжвідомчій комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції: разом з Мінюстиції, Мінекології, Мінекономрозвитку, Мінфінансів, Міненерговугілепромом, Державною податковою службою визначити уповноважених осіб для підписання Мирової угоди", - йдеться в розпорядженні.

"Забезпечити після винесення Арбітражним трибуналом при Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма рішення на узгоджених умовах відповідно до статті 39 (1) Регламенту зазначеного Арбітражного інституту внесення змін до Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря між державою Україна та компанією, згідно з Мировою угодою", - зазначили в Кабміні.

Як повідомляв раніше "Комерсант Україна" з посиланням на своє джерело, переговори між компанією Vanco Prykerchenska з одного боку і Кабміном з іншого, припинені за обопільною згодою.

Зазначалося, що сторони не змогли домовитися про юридичне закріплення довгострокових гарантій захисту інвестицій Vanco в розмірі 20 мільярдів доларів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"