Податкова зніме мультфільм, щоб платили більше податків

Середа, 6 липня 2011, 19:44

Державна податкова служба знімає пропагандистський мультфільм "Місто мрії".

Про це заявив заступник голови ДПС Олександр Клименко, повідомляє агенство "ЛигаБизнесИнформ".

За його словами, яскравим прикладом подібної роботи для українських податківців є досягнення Уолта Діснея.

"Одна з серій мультфільмів про Дональда Даке присвячена проблемам оподаткування. І після того, як в 1943 році цей твір вийшов на екрани, надходження податку на доходи зросли в чотири рази. Не знаю, чи вдасться нам повторити досягнення генія мультиплікації, але ми будемо сподіватися на позитивний результат", - підкреслив Клименко.

Заступник голови ДПС зазначив, що після консультацій з дитячими психологами було вирішено відмовитися від суто комерційного формату 3-Д анімації, на користь класичної мальованої анімації.

"Саме тому робота над повною версією триватиме більше півроку і потребує великої команді художників. Ми пішли на це, щоб створити не тільки яскравий, переконливий, але й безпечний для дітей твір", - наголосив чиновник.

Клименко також зауважив, що в процесі роботи над мультфільмом було частково змінена сюжетна лінія й персонажі.

"Остаточний варіант сценарію вже не містить відомих мультиплікаційних героїв, на кшталт трьох поросят або Червоної шапочки. За сюжетом, головний податковий інспектор Сан Санич Лелеко і його діти за допомогою гри "Місто мрії" потрапляють в казкову місцевість, де і відбуваються головні пригоди фільму", - розповів Клименко.

За словами заступника голови ДПС, повнометражна версія картини вийде в жовтні 2011 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"