Польща не встигає побудувати до "Євро-2012" половину доріг

Вівторок, 5 липня 2011, 14:24

Польща до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році не встигає побудувати половину з раніше запланованих до спорудження доріг.

Про це повідомила польська Gazeta Wyborcza з посиланням на рапорт польської автомобільної адміністрації, повідомляє УНІАН.

Газета відзначила, що в 2008 році міністр інфраструктури Цезарій Грабарчик обіцяв до червня наступного року побудувати в країні додатково 900 кілометрів автострад і 2,1 тисяч кілометрів експрес-доріг.

"На жаль, плани автострад зменшилися на 200 кілометрів, а експрес-доріг - більш, ніж наполовину. Це тільки початок поразок. Зараз вчасно може бути не введена в експлуатацію половина всіх споруджуваних до "Євро-2012" доріг", - пише газета.

За її даними, у разі реалізації первинних планів у Польщі до європейського футбольного чемпіонату повинно було бути більше 1600 кілометрів автострад і 2,4 тисячі швидкісних доріг.

Представник GDDKiA назвав причиною затримок зрив графіків підрядниками, помилки в проектуванні, труднощі з виділенням земельних ділянок, фінансові труднощі, а також погані погодні умови.

Польська влада оцінюють витрати на підготовку до Євро-2012 в близько 30 мільярдів  доларів, більшу частину яких планувалося витратити на інфраструктурні проекти, в першу чергу, будівництво доріг.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!