Першого серпня комісія розкаже, що трапилося на шахті

Неділя, 31 липня 2011, 15:55

Попередній висновок про причини аварії на шахті "Суходольська-Східна" буде озвучено в понеділок.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості, голова урядової комісії Юрій Бойко журналістам у неділю, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляє прес-служба Луганської облгосадмінітраціі, він зазначив, що вже 1 серпня на засіданні комісії будуть озвучені попередні висновки і попередня версія.

"Однак до закінчення всіх робіт шахта в діючий режим вводитися не буде", - зазначив Бойко.

За словами міністра, на даний момент там працюють тільки служби, які підтримують життєзабезпечення підприємства.

Крім того, влада Луганської області виділить сім'ям гірників, постраждалих внаслідок аварії на шахті "Суходольська-Східна", земельні ділянки зі спрощенням всіх дозвільних процедур.

Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк.

За його словами, в сім'ях гірників, які постраждали від аварії, залишилися без батьків 28 дітей, з них 13 - ще неповнолітні.

"Тому ми разом з облрадою прийняли рішення оздоровити дітей загиблих шахтарів в дитячому оздоровчому комплексі "Південний" АР Крим. Всі витрати повністю візьмуть на себе місцеві бюджети", - зазначив він.

Як повідомлялося, в результаті вибуху метаноповітряної суміші на шахті "Суходольська-Східна" (м. Суходольськ Луганської області) загинуло 26 осіб. Двоє потерпілих перебувають у реанімації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"