Долар знижується через проблеми США

Середа, 27 липня 2011, 09:37
Долар опустився до тримісячного мінімуму відносно кошика валют у середу, тому що ринки налякані перспективами дефолту і зниженням боргового рейтингу США.

Крім того інвестори чекають, чи проведе Японія інтервенцію, щоб послабити єну, повідомляє Reuters.

Трейдери ставлять на різницю в процентних ставках, посилюючи продаж долара після появи інформації про інфляцію в Австралії, що перевищила прогнози.

На долар також тисне те, що японські експортери активно продають його в кінці місяця.

Це штовхнуло його до чотиримісячного мінімуму до єни 77,78 і підхльоснуло розмови про можливу інтервенції Токіо.

Потім долар піднявся до 77,85, що на 0,12 відсотка нижче вчорашнього рівня закриття.

"Долар став ще менш привабливим, тому що крім американських бюджетних проблем, австралійські інфляційні дані нагадали інвесторам про високий інфляційний тиск на швидкозростаючих азіатських ринках", - сказав трейдер з японського банку.

Доларовий індекс впав до тримісячного мінімуму 73,421 і трейдери говорять, що він, ймовірно, продовжить падіння до позначки 72,696, оскільки республіканці в Конгресі США відклали голосування за планом підвищення боргового ліміту США.

"Інвестори вірять, що буде досягнуто позитивне рішення, але я підозрюють, що його буде недостатньо, щоб задовольнити рейтингові агентства", - сказав Джозеф Каперси з Commonwealth Bank.

Євро виріс до долара до тримісячного максимуму 1,4537, але пізніше відступив до 1,4520, що на 0,04 відсотка перевищує рівень закриття.

По відношенню до швейцарського франку долар тримається на позначці 0,8018, що близько до рекордного мінімуму 0,7997.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!