Українські індекси закрили тиждень у "плюсі"

П'ятниця, 22 липня 2011, 19:20

Згідно з результатами торгів, основні українські індекси продемонстрували зростання.

Індекс ПФТС виріс на 0,69%, до рівня 910,91 пункту, індекс UX, що розраховується "Українською біржею", опустився на 0,04%, опинившись на рівні 2353,48 пункту, пише Fundmarket.

За словами брокера Concorde Capital Станіслава Щербака, настрої інвесторів змінилися після того як міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило, що оголосить "обмежений дефолт" за борговими зобов'язаннями Греції в зв'язку з механізмом участі приватних кредиторів у новій програмі фінансової допомоги країні.

Негативу інвесторам також додавало досі невирішене питання підвищення ліміту держборгу США.

На закордонних майданчиках переважала змішана динаміка.

Оптимізму, який вранці спостерігався на російських фондових майданчиках, не вистачило, щоб торкнутися рівня 2000 пунктів за індексом РТС.

Найбільш обережні гравці почали фіксувати прибуток перед вихідними, не бажаючи переносити позиції на наступний тиждень.

Фондові індекси Європи в кінці дня демонструють різнонаправлену динаміку.

На момент закриття Української біржі британський індекс FTSE100 втрачає 0,10%. Видобувні компанії та сектор промислових металів демонструють зростання.

Під тиском перебувають банки і виробники споживчих товарів.

Американські фондові індекси почали торги п'ятниці незначними різноспрямованими рухами на тлі виходу слабкого звіту Caterpillar Inc, який збив позитивний настрій інвесторів від сильних результатів General Electric Co.

Промисловий індекс Dow Jones знизився на 0,22 відсотка до 12.695,80 пункту, індекс широкого ринку Standard & Poor's 500 опустився на 0,06 відсотка до 1.343,04 пункту, а технологічний індекс Nasdaq Composite піднявся на 0,26 відсотка до 2.841,88 пункту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!