"Газпром" отримає монополію в Білорусі до кінця року?

Четвер, 21 липня 2011, 14:04

Білорусь у 2011 році продасть російському ВАТ "Газпром" 50% акцій ВАТ "Белтрансгаз".

Про це заявив голова держкомітету із майна Білорусі Георгій Кузнєцов на прес-конференції в четвер у Мінську, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Цього року буде проданий держпакет "Белтрансгазу". Проект (договору купівлі-продажу) практично готовий, але ви знаєте, що переговори відкладені на осінь", - сказав Кузнєцов.

Він підтвердив, що вартість пакету складає 2,5 млрд. доларів.

"На цю операцію навішується ще дуже багато додаткових умов: ціни, тарифи та багато іншого. Як тільки всі ці складні питання будуть вирішені, операція пройде як по маслу", - сказав Кузнєцов.

"Я думаю, восени", - додав він, відповідаючи на питання про передбачуваний час здійснення угоди.

Кузнєцов зазначив, що не вважає обов'язковим інформувати про здійснення угоди купівлі-продажу 50% частки Білорусі в "Белтрансгазі" широку громадськість та ЗМІ.

Як повідомлялося, раніше голова "Газпрому" неодноразово вказував на те, що Білорусь в ході переговорів продовжує пов'язувати продаж решти 50% акцій ВАТ "Белтрансгаз" з умовами постачання російського газу.

При цьому він зазначав, що практично всі пункти проекту договору про купівлю "Белтрансгазу" узгоджені.

"Газпром" уже володіє пакетом акцій "Белтрансгазу" в розмірі 50%, зараз сторони ведуть переговори про продаж російському концерну решти 50% акцій, що належать білоруській державі.

Раніше в "Газпромі" підтвердили готовність заплатити 2,5 млрд. доларів за другі 50% ВАТ "Белтрансгаз".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!