Присяжнюк домовився про спільні проекти із Амстердамом

Четвер, 21 липня 2011, 09:19

Україна спільно з Королівством Нідерланди має намір реалізовувати низку спільних проектів у сфері сільського господарства.

Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк в ефірі одного з телеканалів, повідомляє агентство УНІАН.

За його словами, пріоритетами є розвиток молочного скотарства, овочівництва і тепличного господарства.

Як повідомив керівник міністерства, під час зустрічі з міністром економіки, сільського господарства й інновацій Нідерландів Хенком Блекером були обговорени пріоритети двосторонньої співпраці, а також перспективи створення Зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

"Один із основних пріоритетів у нашій співпраці - спільний розвиток молочного скотарства. Зараз Нідерланди стали фактично центром інновацій у цій сфері. Тому наша співпраця може бути надзвичайна ефективною", - повідомив Присяжнюк.

За словами міністра, ті голландські фермери, які висловлять бажання працювати в цьому напрямі в Україні, зможуть одержати від держави необхідний пакет послуг.

Також цікавою для України є співпраця у сфері тепличного господарства і овочівництва, зокрема картоплярства.

"Сьогодні сорти картоплі у нас застарілі і потребують оновлення. За кілька років ми повинні повністю відійти від імпортозалежності і використовувати якісні вітчизняні сорти", - наголосив Присяжнюк.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!