"Укрзалізниця" замовила у "Луганськтепловозу" 300 електровозів

Середа, 20 липня 2011, 17:40

"Укрзалізниця" домовилася з ВАТ "Луганськтепловоз" про виготовлення 292 вантажних електровозів серії "2ЕЛ-4" протягом 2012-2016 років.

Відповідний чотиристоронній меморандум про співпрацю був підписаний гендиректором "Укрзалізниці" Володимиром Козаком, головою Луганської обладміністрації Володимиром Пристюком, комерційним директором ЗАТ "Трансмашхолдинг" Шухратом Махмудовим і гендиректором ВАТ "Луганськтепловоз" Сергієм Міхєєвим 20 липня в  Києві.

Як зазначив Козак, протягом тижня має бути оголошений тендер і ведеться робота з пошуку джерел фінансування програми, повідомляє УНІАН.

"Ми оголосимо тендер на придбання локомотивів, який стане сигналом для підприємств, субпідрядників і фінансових установ. Вже проведені попередні переговори з деякими банками, і ми бачимо зацікавленість з боку банкірів. Сподіваюся, що угоду буде підписано вже в кінці серпня", - зазначив він.

"Це замовлення "Укрзалізниці" - дуже важле і серйозне для нас, і ми маємо все для будівництва такої кількості електровозів. Також ми виконаємо умови залізничників - організацію максимальної локалізації виробництва комплектуючих в Україні. Зокрема, до 80% виробництва буде локалізовано в Україні", - підкреслив гендиректор ВАТ "Луганськтепловоз" Міхєєв.

Також на зустрічі мова йшла про те, що виробник електровозів зобов'язується забезпечити виробництво і поставку для залізниць України запасних частин тягового рухомого складу.

Окремим питанням для узгодження стануть умови сервісного технічного обслуговування електровозів протягом всього життєвого циклу, встановленого згідно ТУ відповідного рухомого складу.

Крім того, у базових депо залізниць України передбачається створити сервісні центри з обслуговування рухомого складу виробництва "Луганськтепловоз".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!