165 тисяч підуть на добові для челяді Януковича. Виправлено

Четвер, 14 липня 2011, 12:38

Державне управління справами витратить 165 тисяч, а не мільйонів гривень на кошти для відряджень під час візитів президента за кордон.

Про це йдеться в обґрунтуванні закупівлі в одного учасника, оприлюдненому на Порталі державних закупівель.

"Необхідно закупити послуги щодо готівкового обслуговування за КПКВ 0301010 "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України" (КЕКВ 1134) на загальну орієнтовну вартість   65,000 тис. гривень у національній валюті", - сказано в обґрунтуванні закупівлі.

Також закупаються послуги щодо готівкового й безготівкового обслуговування за КПКВ 0301040 "Візити Президента України за кордон" (КЕКВ 1134) на загальну орієнтовну вартість 100,000 тис. гривень в іноземній валюті.

"У разі участі у проведенні державних заходів за межами України членам офіційної делегації та супроводжуючим особам напередодні заходів необхідно виплачувати кошти на відрядження та здійснення розрахунків в іноземній валюті", - зазначено в записці голови Держуправління справами Андрія Кравця.

Кошти збираються отримати з "Державного експортно-імпортного банку України".

Кошти будуть надані з липня по грудень 2011 року.

В попередній новині "Української правди" була допущена помилка, оскільки в тексті обґрунтування цифри записані як 100,000 тис. гривень і 65,000 тисяч гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!