Фонд держмайна продасть одразу три обленерго

Середа, 13 липня 2011, 19:12

Фонд державного майна почав формування конкурсних комісій із продажу держпакетів трьох енергокомпаній, що входять до першої групи запланованих до приватизації об'єктів енергетики: 25% ПАТ "Київенерго", 50% ВАТ "Закарпаттяобленерго" і 45,103% ВАТ "Західенерго".

Про це повідомляє агентство УНІАН із посиланням на прес-службу ФДМ.

До конкурсних комісій, окрім представників Фонду держмайна, будуть включені, зокрема, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства фінансів, профспілкових організацій.

Як повідомлялося, ФДМ почав підготовку до продажу на приватизаційному конкурсі з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону держпакетів акцій ПАТ "Київенерго", ПАТ "Західенерго" і ПАТ "Закарпаттяобленерго".

ФДМ запрошує потенційних покупців взяти участь у розробці умов продажу цих держпакетів акцій.

Кабінет міністрів своїм розпорядженням №310 від 11 квітня 2011 року вирішив продати 25% "Дніпроенерго", 45,1% "Західенерго", по 50% "Вінницяобленерго", "Дніпрообленерго" і "Закарпаттяобленерго", 46% "Черкасиобленерго", по 45% "Крименерго" і "Чернівціобленерго", 40,06% "Донецькобленерго", 25,99% "Тернопільобленерго", 25% "Київенерго".

30 червня голова ФДМ Олександр Рябченко заявив, що Фонд затвердив план-графік приватизації, відповідно до якого одинадцять запланованих до приватизації держпакетів акцій енергокомпаній планується реалізувати протягом серпня-жовтня 2011 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"