Вартість чистих активів ІСІ визначатиметься по-новому

Середа, 13 липня 2011, 16:27

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму черговому засіданні 12 липня 2011 року прийняла рішення про затвердження змін до Положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів).

Про це ідеться у повідомленні прес-служби ДКЦПФР.

"Ми розробили цей документ у зв'язку з необхідністю врегулювання низки питань в оцінці активів інститутів спільного інвестування, з якими зіткнулися КУА в найгостріший кризовий період та продовжують стикатися у своїй повсякденній діяльності", - говорить про передумови підготовки змін директор Департаменту моніторингу фондового ринку Олена Табала.

За її словами, внесення змін до Положення спрямоване на врегулювання питань оцінки "проблемних" активів, таких, як цінні папери, обіг яких зупинено; облігації, за якими емітент не виконує свої зобов'язання; грошові кошти, розміщені на депозитних рахунках банків із тимчасовою адміністрацією.

Зміни пройшли погодження у Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва і направлені на державну реєстрацію в Міністерство юстиції.

Рішення набере чинності з першого числа кварталу, наступного за кварталом, в якому відбудеться офіційне оприлюднення документу.

"Реалізація запропонованих норм надасть можливість реально оцінювати вартість чистих активів на будь-яку дату. Насамперед, інвестор отримає інформацію про реальну вартість активів, перспектив інвестиційної діяльності. Не менш важливими запропоновані зміни будуть й при застосуванні ліквідаційних процедур", - наголосила Табала.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!