Влада безкоштовно даватиме перші 10 сторінок за запитами ЗМІ

Середа, 13 липня 2011, 13:30

Кабінет міністрів затвердив граничні норми витрат органів влади на копіювання або друк документів, які надаються ЗМІ за запитом на інформацію.

Про це повідомив глава Державного комітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдінович, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На прес-конференції в середу, 13 липня, у Києві він повідомив, що відповідну постанову було затверджено на засіданні уряду.

За його словами, якщо відповідь на запит на інформацію від ЗМІ передбачає копіювання або друк документів в обсязі понад 10 сторінок, то буде стягуватися плата за копіювання, друк і обробку запиту.

Курдінович повідомив, що уряд встановив обмежену норму на копіювання документів у форматі А4 не більше ніж 0,1% від мінімальної зарплати, тобто за 1 сторінку не більше ніж 1 гривню, а якщо формат А3 і більше, то повинна стягуватися плата не більше 2 гривень.

У теж час, він уточнив, що фактичний розмір витрат, які будуть стягуватися за друк і копіювання при відповіді на запит, будуть визначатися міністерствами і відомствами особисто, але ці витрати повинні бути в межах тих норм, які сьогодні встановив уряд.

Якщо розпорядник інформації для себе не визначить витрати, то він буде надавати інформацію безкоштовно.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!