У кримські резиденції Януковича влили 150 мільйонів

Середа, 13 липня 2011, 11:44

Реконструкція будівель державних резиденцій та будівництво двох гелікоптерних майданчиків в Криму коштуватиме Державному управлінню справами 152,3 мільйона гривень.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Міністерство економічного розвитку 6 липня погодило Головному управлінню санаторно-курортних закладів в АР Крим Держуправління справами відповідну закупівлю будівельних послуг у установи "28 управління начальника робіт" Міністерства оборони.

Реконструкція будівель державної резиденції №3 та будівництво гелікоптерного майданчика в смт. Масандра коштуватиме 41,20 мільйона гривень.

Реконструкція і капітальний ремонт будівель, споруд та інженерних мереж державних дач №9, 10 та будівництво гелікоптерного майданчика в смт.Форос коштуватиме 64,5 мільйона гривень.

Також в смт. Форос буде проведено реконструкцію будівель державних резиденцій № 6 і 8 за 46,6 мільйона гривень.

Всі роботи мають бути виконані з червня по грудень 2011 року.

В обґрунтуванні закупівлі, проведеній по неконкурентній процедурі "у одного учасника", вибір кримського підприємства Міноборони у якості виконавця пояснюється його територіальною близькістю до об'єктів будівництва і їх "режимністю".

Необхідність виконання цих робіт не пояснюється жодним чином.

Нагадаємо, зараз триває будівництво гелікоптер них майданчиків в поряд з Верховною радою в Києві та поряд з музеєм Тараса Шевченко під Каневом.

Раніше для польотів Віктора Януковича Держуправління справами за 7,50 мільйона гривень на рік орендувало коштовний гелікоптер Augusta 139.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"