Тігіпко пообіцяв компенсації за підвищення пенсійного віку

Вівторок, 12 липня 2011, 16:34

В результаті прийняття законопроекту про пенсійну реформу певну частину пропонованих норм вдалося пом'якшити.

Про це заявив віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу Партії регіонів.

"Не буде підвищення віку для жінок, які виховали п'ятьох дітей, не буде підвищення пенсійного віку для жінок, які виховали дитину-інваліда, для воїнів-інтернаціоналістів. Тобто проект став більш м'яким, але найголовніше - зберіг свою цілісність. Пенсії будемо тільки збільшувати - жодних розмов про обмеження пенсій або непідвищення, не індексації не йде", - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, як законопроект компенсує підвищення пенсійного віку саме для жінок, чиновник пояснив, що відповідне підвищення буде відбуватися протягом 10 років кожне півріччя.

Тігіпко додав, що "кожна жінка, яка пропрацює довше, ніж до 55 років, отримає за 6 місяців 2,5% до призначеної пенсії.

"Якщо це буде рік - буде 5%. І так далі. До 25% до призначеної пенсії, якщо перевищення складе 5 років", - сказав він.

"Ми заклали норму, за якою жінка може виходити на пенсію в 55 років. Але це буде компенсуватися для Пенсійного фонду тим, що жінка не буде отримувати до цієї пенсії, яка їй буде призначатися, 0,5% за кожен місяць дострокового виходу", - підкреслив Тігіпко.

Як повідомлялося, 8 липня Верховна рада ухвалила пенсійну реформу.

За законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи №7455 проголосувало 248 карток депутатів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!