Ірак не розрахувався за українські БТРи

Вівторок, 12 липня 2011, 13:33
Іракська сторона не розрахувалася за поставлені 26 машин БТР-4, машини технічного обслуговування і тренажери для екіпажів, у рамках "іракського контракту".

Про це на прес-конференції сказав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, коментуючи погашення боргів із заробітної плати на ДП "Завод ім. Малишева", яке виконувало це замовлення.

"Іракський контракт" виконується, але, на жаль, гроші за поставлене озброєння в Україну ще не прийшли", - сказав Добкін.

При цьому він підкреслив, що контракт виконується відповідно до плану.

Як повідомлялося, в кінці травні 2011 року у порт Ум-Касср Республіки Ірак прибув корабель з українською військовою технікою.

За словами генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Дмитра Саламатіна, 29 травня там відбулося розвантаження 26-ти БТР-4, а також машин технічного обслуговування і тренажерів для екіпажів, вироблених в Україні у рамках іракського контракту.

Наприкінці 2009 року Україна та Ірак підписали контракт на поставку 420 машин БТР-4 на загальну суму 457,5 млн. дол. Також іракська сторона замовила в Україні 6 літаків АН-32Б.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"