Азаров дав 50 мільйонів на харківські гуртожитки до Євро-2012

Понеділок, 11 липня 2011, 17:09

На ремонт двох гуртожитків Харківського національного університету "ХПІ" до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року з державного бюджету отримано 50 млн. гривень.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу Харківської облдержадміністрації.

Згідно з повідомленням, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Роман Шаповал зазначив, станом на початок липня 2011 року визначаються підрядники, починаються відповідні тендерні процедури, проведення яких займе близько двох місяців, після чого будуть розпочаті роботи, щоб у поточному році встигнути освоїти ці кошти.

За його словами, цього тижня управління повинне отримати бюджетний розпис, де будуть вказані конкретні об'єкти, на ремонт яких виділяються кошти, і безпосередньо суми, від яких зможуть відштовхуватися вузи.

"З усіма вузами, які увійшли до програми підготовки до Євро-2012, складено відповідні контракти оператором з розміщення учасників Євро-2012 TUI Travel. Всі умови контрактів з розміщення, проживання, організації безпечного перебування будуть виконані з боку вузів, вони зацікавлені в тому, щоб у нас Євро-2012 пройшло нормально, гуртожитки, які здають іноземцям, були затребувані, і вузи отримали за це відповідні гроші", - сказав Шаповал.

За даними Харківської облдержадміністрації, нині у Харкові 168 гуртожитків вузів I-IV рівня акредитації, в яких проживає 63,5 тис. студентів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!