Уряд заплатив юристам більше півмільйона для мирової з Vanco

Понеділок, 11 липня 2011, 10:20

Мінекономрозвитку 6 липня погодило Міністерству юстиції закупівлю послуг міжнародної юридичної фірми Freshfields Bruckhaus Deringer LLP для продовження судової справи за позовом компанії Vanco Prykerchenska до держави Україна.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Мінюст збирається укласти угоду з юристами вартістю 662,50 тисячі доларів для представництва в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольму до 31 грудня 2011 року.

Відповідне рішення тендерний комітет Мінюсту прийняв 7 червня.

Компанія Freshfields Bruckhaus Deringer LLP обрана представником України  за неконкурентною процедурою закупівлі "у одного учасника", оскільки ця фірма з 2008 року представляє Україну в спорі з Vanco Prykerchenska.

В обґрунтуванні закупівлі повідомляється, що "з червня 2010 року Сторонами ініційовано переговорний процес з метою мирного врегулювання справи. Відсутність або зміна юридичного радника держави Україна у даній справі в процесі мирних переговорів з компанією Vanco Prykerchenska може затягнути переговорний процес та унеможливить мирне врегулювання спору".

Нагадаємо, у березні 2011 року Міністерство економіки відмовило Міністерству юстиції у закупівлі послуг Freshfields Bruckhaus Deringer LLP по справі з Vanco Prykerchenska. на суму 600 тисяч гривень.

6 липня на сайті Кабінету міністрів оприлюднено урядове розпорядження від 11 квітня 2011 року про погодження мирової угоди з Vanco Prykerchenska.

Напередодні цього оприлюднення джерело повідомило, що уряд і Vanco Prykerchenska не домовились про юридичне закріплення довгострокових гарантій захисту інвестицій компанії у розмірі 20 мільярдів доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"