У Ахметова кажуть, що не планують поглинати активи Тарути

Четвер, 9 червня 2011, 20:03

Чутки про переговори щодо можливої купівлі "Метінвестом" активів корпорації "Індустріальний союз Донбасу" не відповідають дійсності.

Про це повідомили у прес-службі "Метінвеста" у четвер, інформує агентство "Інтерфакс-Україна".

"Метінвесту" цікаві нові придбання в металургії, в тому числі в Україні. Але щодо купівлі активів ІСД ми ні з ким переговори не ведемо", - підкреслили в прес-службі холдингу.

Раніше джерело на ринку повідомило агентству, що "Метінвест" нібито вивчає можливість покупки частки в ІСД, так як зацікавлений у придбанні Алчевського металургійного комбінату (АМК) і Дніпровського меткомбінату ім.Дзержинського (ДМК).

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу.

До складу корпорації входять АМК, ДМК ім.Дзержинського, меткомбінати Dunaferr (Угорщина) та ISD - Huta Czestochowa (Польща).

У січні 2010 року було оголошено про купівлю 50% +2 акції української корпорації консорціумом інвесторів на чолі з Олександром Катуніним (власник швейцарського трейдера Carbofer, екс-співвласник Evraz) за фінансової підтримки російського ВЕБу.

Власниками 49,99% акцій ІСД залишилися акціонери - С. Тарута і О. Мкртчан.

З минулого року ІСД веде переговори з міжнародними кредиторами про реструктуризацію заборгованості.

Корпорація не коментує їх перебіг, однак, за однією з версій, переговори затягуються через розбіжності між акціонерами з приводу можливого викупу частки міноритаріїв.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!