"Антонов" продасть 20 літаків

Середа, 29 червня 2011, 11:28

ДП "Антонов" сформувало пакет замовлень на літаки Ан-158 у розмірі 20 одиниць і опціон - 70.

Про це повідомив заступник генерального конструктора ДП "Антонов" Олег Богданов, передає УНІАН.

"За Ан-158 ми підписали другий твердий контракт з російською лізинговою компанією  "Ільюшин Фінанс Ко" на міжнародному авіакосмічному салоні "Ле Бурже-2011" на 10 літаків. Тобто у нас зараз вже твердих замовлень - на 20 літаків Ан-158 і опціони на 70 машин", - сказав Богданов.

За його словами, переговори з авіакомпаніями ведуться і є всі підстави розраховувати, що найближчим часом будуть підписані нові контракти.

Богданов підкреслив, що зараз головним завданням стоїть організація серійного виробництва.

"Замовлення є і треба якомога швидше організувати серійне виробництво і вийти на виробництво 24 літаків на рік", - сказав він.

За його словами, тільки такий обсяг забезпечить беззбиткове, рентабельне виробництво.

"Ми плануємо до 2013-2014 року вийти на таку кількість", - сказав він.

У той же час, Богданов повідомив, що цього року буде випущений тільки один серійний літак.

Нагадаємо, Ан-158 - регіональний реактивний літак нового покоління, призначений для перевезення до 99 пасажирів, створений на базі Ан-148.

У числі основних відмінностей Ан-158 від Ан-148: збільшення кількості пасажирських місць, подовжена на 2,5 м пасажирська кабіна, збільшення обсягу багажних полиць у пасажирській кабіні, удосконалення конструкції крила, на 9% зменшено витрату палива і на 12% - прямі експлуатаційні витрати.

До складу ДАК "Антонов" входять Державне підприємство "Антонов", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство і Київський авіаремонтний завод 410 цивільної авіації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua