Дельта Банк викупив ОВДП "Нафтогазу"

Четвер, 23 червня 2011, 08:58

НАК "Нафтогаз України" обрала Дельта Банк для продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на суму 3,5 млрд. гривень на умовах РЕПО (з зобов'язанням зворотного викупу) під 13,5% річних.

Про це ідеться у повідомленні на веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Згідно із повідомленням, Дельта Банк погодився купити 3,5 млн. облігацій двох серій: UA4000119945 і UA4000119952 номіналом 1 тис. гривень.

При цьому сума зворотного викупу облігацій держхолдингом становить 3 млрд. 578 млн. 592,5 гривні.

За даними НАК, серед обмеженої кількості банків, які погодилися здійснити викуп ОВДП, Дельта Банк запропонував найнижчу вартість операції купівлі-продажу цінних паперів на рівні 13,5% річних і вимогу щодо укладання договору зворотного викупу в строк до 2 вересня 2011 року.

Проведення операції дозволило "Нафтогазу" акумулювати оборотні кошти необхідні для виконання зобов'язань перед російським "Газпромом" щодо оплати імпортних поставок природного газу, а також оплату послуг з його транспортування та зберігання.

Як повідомлялося, у травні 2011 року "Нафтогаз України" продав Дельта Банку на умовах РЕПО ОВДП на суму 5 млрд. гривень, що допомогло держхолдингу сплатити імпортні поставки природного газу в квітні 2011 року.

До цього "Нафтогаз" здійснював РЕПО-операції з ОВДП тільки з державними Ощадбанком і Укрексімбанком.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!