Україна буде 15 років розплачуватися за залізницю до Борисполя

Середа, 22 червня 2011, 19:07

Держпідприємство "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону" розпочало процедуру закупівлі послуг з надання кредиту на організацію залізничного пасажирського сполучення Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Оголошення про закупівлю послуг розміщено на офіційному сайті "Вісника державних закупівель", пише газета "Дело".

Кошти в розмірі 26,349 млрд. гривень Україні надасть Експортно-імпортний банк Китаю.

Термін кредитування - 180 календарних місяців (15 років).

Як повідомлялося, 20 червня президент Віктор Янукович на спільній прес-конференції з главою Китаю Ху Цзіньтао заявив, що за орієнтовними підрахунками, фінансове вимір підписаних за результатами візиту керівника КНР в Україна контрактів становить 3,5 млрд. доларів.

У присутності керівників Україні і Китаю 20 червня був підписаний остаточний контракт на 372 млн. доларів щодо реалізації національного проекту "Повітряний експрес", який передбачає будівництво залізничної лінії "Київ-Бориспіль", будівництво чотирьох вокзалів, забезпечення залізниці електропоїздами, спорудження другої злітно-посадочної смуги в аеропорту "Бориспіль".

Будівництво почнеться через кілька тижнів, спрогнозував глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua