Тігіпко розповів, коли будуть переписувати Податковий кодекс

Четвер, 2 червня 2011, 17:14

До кінця наступного тижня Кабмін розгляне зміни до Податкового кодексу, розроблені експертною групою під керівництвом віце-прем`єр-міністра Сергія Тігіпка.

Про це він сказав сьогодні під час міжнародної конференції, інформує УНІАН.

Поправки були підготовлені за підсумками обговорень з асоціаціями підприємців і роботодавців за час дії ПК.

За словами віце-прем`єр-міністра, на сьогоднішній день експертна група підготувала більш як 500 поправок до документа.

А вже до кінця року буде розроблено комплексний законопроект, який дозволить внести до податкової системи глобальні зміни.

"Для більш ефективного доопрацювання кодексу ми запросили фахівців московського офісу компанії Ernst&Young. Вони допомогли виявити слабкі сторони нашого податкового законодавства", - сказав Тігіпко.

Також, за його словами, необхідно посилити контроль над трансфертним ціноутворенням, щоб уникнути нелегального виведення українських капіталів за кордон, посилити боротьбу з ухиленням від оподаткування, відмовитися від хаотичної та неефективної системи пільг.

"Ці заходи допоможуть збільшити надходження до держбюджету, розширити базу оподаткування, а надалі - зменшити податкове навантаження на економіку", - зазначив Тігіпко.

Віце-прем`єр вважає, що пропозиції експертів будуть враховані у відповідному законопроекті, який підготують до кінця літа.

А вже восени почнеться обговорення новацій з бізнесом і громадськістю.

"До кінця року ми зможемо прийняти цей документ, при цьому буде передбачено адаптаційний період для підприємців", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua