Росія підтвердила: Тимошенко мала борги на газових перемовинах

Середа, 15 червня 2011, 16:41

Борг української компанії ЄЕСУ Міністерству оборони Росії станом на момент газових переговорів між Росією й Україною залишився.

Про це говориться у відповіді Посольства Росії на запит глави ТСК по газових контрактах Тимошенко Інни Богословської.

 

Так у листі вказується, що заборгованість ЄЕСУ становить 450 млн. доларів на підставі угод між Центральним управлінням матресурсів і зовнішних економзв'язків Міноборони РФ й ЄЕСУ про порядок поставок продуктів виробничо-технічного призначення для потреб Міноборони від 1997 року.

"У зв'язку з тією обставиною, що поставка була зроблена не в повному обсязі, Міноборони РФ звернулося до Арбітражного суду Москви із заявою про стягнення з ЄЕСУ суми заборгованості, а також відсотків за користування чужими коштами в сумі 405 311 181 доларів", - говориться в листі.

"Рішеннями арбітражного суду Москви вимоги Міноборони і ЦУМРіЗЕЗ" задоволені в повному обсязі. Рішення суду не виконане", - зазначається в документі.

Раніше Богословська заявляла, що загальний борг ЄЕСУ й інший підконтрольної Тимошенко компанії "Босфор" досягав 400 млн. доларів.

"Чи був цей борг на момент підписання газової угоди (Тимошенко й Путіна) в 2009 році - ми намагаємося одержати відповідь від Міноборони Росії", - сказала Богословська.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!