Депутат: Литвин взяв 20 мільйонів на політичні перспективи

Вівторок, 14 червня 2011, 18:03

Запропоновані зміни до державного бюджету на 2011 рік збільшують не соціальні виплати, а видатки на фінансування державних органів влади.

Про це заявив депутат Верховної ради від "БЮТ-Батьківщини", міністр соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський, повідомляє агентство УНІАН.

"Влада б'є у фанфари та розповідає про те, що збільшуються соціальні видатки, а насправді збільшується фінансування влади", - сказав він.

Зокрема, за словами Павловського, на 70 млн. гривень зростає фінансування Генеральної прокуратури, міліції - на 287 млн. гривень, і суттєва сума - 108 млн. гривень - на фінансування СБУ.

Крім того, сказав депутат, передбачені видатки в розмірі 20 млн. гривень для чотирьох виборчих округів у Житомирській області.

"Тепер зрозуміло, у якому мажоритарному окрузі піде на вибори Литвин. Він особисто на себе виписав та на свої політичні перспективи 20 млн. гривень", - сказав Павловський.

Водночас, зауважив він, за попередніми підрахунками, соціальні видатки для підвищення зарплат вчителям і медикам становитимуть 10-15 гривень на особу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!