"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР

Понеділок, 30 травня 2011, 14:47

"Донецьксталь" планує звернутися в суд з метою визнання рішення ДКЦПФР щодо призупинення обігу цінних паперів підприємств групи.

Про це "Економічній правді" повідомила прес-служба "Донецьксталі".

"Дії ДКЦПФР призвели до економічних та моральним збитків підприємств "Донецьксталі", у зв'язку з чим керівництво компанії має намір звернутися до суду з метою визнання рішення незаконним та витребування компенсації з винних за завдані збитки", - повідомляє прес-служба групи.

Згідно з повідомленням, при винесенні рішення ДКЦПФР не проводила жодних перевірок або консультацій з "Донецьксталю" з приводу підготовлюваного "вердикту" і не повідомляла про наявні претензії регуляторного органу до акціонерним товариствам.

"Керівництво підприємств до цього дня офіційно не повідомлено ДКЦПФР ні про суть претензій, які спричинили винесення горезвісного рішення, ні про ім'я народного депутата, чиє анонімне, де-факто, звернення стало підставою для зупинки торгів по акціях підприємств групи "Донецьксталь", - відзначають на підприємстві.

Враховуючи викладене, "Донецьксталь" дійшла висновку, що у ДКЦПФР були відсутні підстави для винесення такого рішення, а дії державного органу є поспішними, упередженими і заангажованою.

Нагадаємо, 27 травня стало відомом, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку зупинила на рік обіг цінних паперів підприємств бізнесмена Віктора Нусенкіса.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!