Україна буде доводити Польщі вигідність "Одеса-Броди"

Субота, 28 травня 2011, 09:01

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко зазначає, що Україна має довести економічну доцільність проекту з добудови нафтопроводу "Одеса-Броди" до Гданська.

Про це він сказав журналістам, відповідаючи на запитання, чи відповідає дійсності інформація, що польська сторона відмовляється від добудови нафтопроводу до Гданська, передає УНІАН.

"Потрібно на цьому етапі якраз перейти від усвідомлення того, що він (нафтопровід "Одеса-Броди") економічно так чи інакше життєздатний, навіть якщо він буде забезпечувати наші нафтопереробні заводи, до розуміння того, що це вигідно, і далі - до споживачів Польщі, і тих, хто братиме нафту з Гданська", - сказав міністр.

Він підкреслив, що "Одеса-Броди" - "це не політичний проект, це економічна вдала інвестиція".

За словами міністра, президент Віктор Янукович та президент Польщі Броніслав Комаровський обговорювали питання, пов'язані з нафтопроводом "Одеса-Броди".

"Сьогодні він працює ритмічно, в режимі, задуманому із самого початку. Звичайно, нам багато ще треба зробити, щоб перетворити його в постійно стабільну систему, і всі можливості для цього є", - сказав Грищенко.

25 травня радник президента Андрій Гончарук заявив, що Польща перебуває в активній фазі вивчення можливості добудови "Одеса-Броди" до Гданська.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"