У Азарова незадоволені підрахунками недобудов

Четвер, 19 травня 2011, 14:26
Віце-прем'єр-міністр Віктор Тихонов назвав стан реалізації плану заходів щодо добудови незавершених об'єктів будівництва з боку місцевих адміністрацій вкрай незадовільним, а якість поданих матеріалів - низькою.

Це, за словами урядовця, стосується Криму, Волинської, Закарпатської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської областей, передає прес-служба уряду.

"З 18 тисяч об'єктів незавершеного будівництва надано інформацію з регіонів лише щодо об'єктів, по яких необхідно прийняти рішення стосовно їх добудови. А це всього 3,2 тисячі", - цитує його урядова прес-служба.

"При цьому матеріали фото фіксації надійшли з 16 регіонів лише по 618 об'єктах. Ми піднімемо це питання перед керівниками обласних адміністрацій. Ті їх заступники, які безпосередньо відповідають за реалізацію планів заходів щодо добудови незавершених об'єктів будівництва, повинні бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Якщо не допоможе - народне господарство велике, і є де пошукати собі іншу роботу", - наголосив Тихонов.

3,2 тисячі, 1100 - об'єкти житлового будівництва. Найбільше їх зосереджено в Києві - 196 об'єктів, Одеській області - 168 та Івано-Франківській області - 121.

Всього за даними місцевих адміністрацій на їх добудову необхідно 17,3 мільярди гривень.

Першочергового дофінансування, як було сказано, потребують також понад 2 тисячі інфраструктурних проектів, в тому числі соціальної сфери, з різним ступенем будівельної готовності.

"Об'єкти соціальнлї сфери складають 1160 одиниць, на завершення яких необхідно 18,2 мільярдів гривень, 8,2 мільярди гривень - на 931 об'єкт інфраструктури, 1,4 мільярди гривень - на 19 об'єктів промисловості", - поінформував віце-прем'єр-міністр.

За даними  статистики на 1 січня 2011 року в Україні налічувалося 18,3 тисячі об'єктів, що знаходяться у стадії незавершеного будівництва.

Серед них 12,5 тисячі - будівлі, 5,5 тисячі - інженерні споруди.

Із загальної кількості незавершених об'єктів 6,5 тисячі знаходяться у стадії будівництва, на 11,8 тисячі будівництво тимчасово призупинено або законсервовано.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!