Уряд затвердив "списання" частини боргу за тепло

Вівторок, 17 травня 2011, 13:33

Кабінет міністрів на засіданні у понеділок прийняв постанову про порядок закриття частини існуючої заборгованості із різниці в тарифах на теплоенергетику на суму 3,6 млрд. гривень.

Про це заявив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Юрій Хіврич у вівторок на конференції "Модернізація комунальної теплоенергетики", повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Вчора підписана постанова про порядок закриття цих коштів, і у п'ятницю ми проведемо селекторну нараду, на якій розглянемо, що необхідно робити в цьому питанні, щоб протягом травня-червня повністю закрити ці 3,6 млрд. гривень. Тому що у нас попереду ще близько 3 млрд. гривень, які нам необхідно закрити до опалювального сезону ", - сказав він у вівторок.

За його словами, загальна заборгованість і теплоенергетики становить 11,3 млрд. гривень, з якої борг із компенсації різниці в тарифах - 6,3 млрд. гривень, борг із пені і штрафів - 1,1 млрд. гривень.

При цьому залишається невирішеним питання про погашення боргу, що залишився у розмірі 3,9 млрд. гривень, який необхідно закрити до початку наступного опалювального сезону.

Відповідно до прес-релізу міністерства, ним розроблено план заходів із підготовки підприємств ЖКГ та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, який буде затверджений розпорядженням Кабміну.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!