Рада захистила "Південмаш" від банкрутства

П'ятниця, 13 травня 2011, 09:10

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону "Про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об`єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова".

За ухвалення відповідного рішення у четвер проголосували 259 депутатів із 354, зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє агентство УНІАН.

Мета прийняття акту полягає у запобіганні настанню неплатоспроможності державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" через нестачу обігових коштів і негативних соціально-економічних наслідків для підприємства, Дніпропетровського регіону і космічної галузі України.

Ця мета має бути досягнута шляхом реструктуризації заборгованості державного підприємства перед державою за кредитом, залученим під державну гарантію, на таких умовах: підприємство погашає заборгованість перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років, починаючи з 2016 року; на суму заборгованості не нараховуються відсотки; відсотки, що нараховані на суму заборгованості на момент прийняття цього закону, сплачуються в порядку, передбаченому для сплати заборгованості; списуються нараховані штрафні санкції.

Реклама:

Також передбачається надання державної підтримки у вигляді компенсації відсоткових ставок за кредитами, що залучаються підприємством для виконання своїх зобов'язань в рамках реалізації міжнародних договорів (угод) України за рахунок коштів державного бюджету.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: