ЄС дасть 12 мільйонів на Крим

Вівторок, 10 травня 2011, 17:44

Кабінет міністрів затвердив проект угоди з Євросоюзом про реалізацію програми "Підтримка спільної ініціативи співробітництва в Криму" і уповноважив голову Ради міністрів Криму Василя Джарти підписати угоду.

Згідно з проектом документа, Євросоюз протягом найближчих чотирьох років направить 12 мільйонів євро на розвиток Криму і Севастополя.

Програма співробітництва, реалізація якої розпочнеться в 2011 році, передбачає виділення 5 мільйонів євро на розвиток туристичної сфери Криму, такої ж суми - на розвиток соціальних об'єктів автономії, і 2 мільйонів євро - на залучення іноземних інвестицій в економіку Севастополя.

Гроші, спрямовані на розвиток туризму, підуть на створення довідково-інформаційних туристичних бюро, створення навчального центру для людей, що працюють в рекреаційній сфері, розробку розрахованого на 10 років плану реструктуризації здравниць Криму.

Практична реалізація програми розрахована на чотири роки, ще два роки відводиться на заключну стадію, протягом якої будуть проведені аудити та оцінки використання грошей.

Планується, що Василь Джарти і керівник Генерального директорату з питань розвитку та співробітництва Єврокомісії Europe Aid Маркус Корнаро підпишуть угоду 13 травня в Брюсселі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!