У Азарова вирішили, як сприятимуть малому і середньому бізнесу

П'ятниця, 8 квітня 2011, 17:55

Кабінет міністрів затвердив план заходів на 2011 рік з виконання Національної програми сприяння розвитку малого і середнього бізнесу в Україні.

Про це ідеться у розпорядженні уряду № 273-р від 6 квітня 2011 року, повідомляє агентство УНІАН.

Згідно з документом, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в 2011 році має залучити міжнародну технічну допомогу для підтримки і розвитку малого і середнього бізнесу, а також на нього покладено обов`язок сприяти розвитку мережі фондів підтримки підприємництва.

Державне агентство з інвестицій і управління національними проектами спільно з Мінекономіки зобов`язані сприяти розвитку індустрії прямого інвестування і венчурного капіталу.

У планах заходів також передбачається залучення до бізнесу інвалідів, жінок, молоді, звільнених у запас військовослужбовців, безробітних і жителів сіл; підтримка експортної діяльності малого і середнього бізнесу; сприяння розвитку виробничої кооперації на умовах франчайзингу; підготовка і видання Національної доповіді про стан і перспективи розвитку підприємництва в Україні.

Згідно з розпорядженням, Міністерство фінансів і Державна казначейська служба мають забезпечити фінансування заходів у рамках бюджетних призначень, передбачених держбюджетом на 2011 рік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!