Вінниччина не хоче китайської гречки

Четвер, 28 квітня 2011, 19:35

На території Вінницької області не буде реалізовуватися гречана крупа, закуплена в Китаї.

Про це повідомив перший заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Кревський, передають "Комментарии".

"Вінницька область відмовилася від реалізації на своїй території китайської гречаної крупи. У той же час обласна влада домовляються з місцевими підприємствами про додаткове виробництві гречки", - сказав Кревський.

Він зазначив, що недавній ажіотаж навколо гречки змушує обласні влади приймати внутрішні регіональні рішення щодо укріплення продуктової безпеки регіону.

За словами Кревської, обласна влада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання, створити з нового врожаю відповідні запаси та забезпечити їх зберігання, а також передбачити для цього необхідні кошти у місцевих бюджетах.

Кревський підкреслив, що створення внутрішніх регіональних запасів - один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту.

"Більшість сільгосппродукції у нас виробляється в приватному секторі. Вона не є конкурентоздатною, і її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили на ці цілі відповідні кошти у своїх бюджетах", - зазначив перший заступник голови облради.

На його думку, такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!